header
header

אולם חתונות

header

- הוסף אותנו לפייסבוק
חתונה
קטגוריות זוג יונים

סקר חתונה - זוג יונים
איך אתם מחפשים בעלי מקצוע לחתונה שלכם ?
דרך אתרי אינטרנט מרכזים של החתונות
מחפשים באינטרנט בנפרד כל בעל המקצוע
שואלים את המכירים שעשו זאת
מסתובבים בעיר / בסביבה ומבקרים

header


מפת אתר
חתונות פורום חתונה
מפת אתר חתונה


 

בחירת אולם חתונות מושלם

כיצד לבחור אולם חתונות מושלם

הכתבה נשלחה על ידי צוות זוג יונים
בתאריך 12/06/2008 18:58:47

כיצד לבחור אולם חתונות מושלםבחירת אולם חתונות מושלם
בחירת אולם חתונות מושלם, 15 נקודות שעליהן לא כדאי לכם להתפשר ומידע חשוב אחר, שיגרום לאירוע הבא שלכם להיות למוצלח.
כיצד נבחר את אולם החתונות המושלם?

1. טיב המנה והמחיר שלה- ידוע כי טיב האוכל באירוע משמעותי מאוד הן לבעלי השמחה והן למתארחים באירוע השמחה שלנו, שכן מה שהאורחים בחתונה יזכרו בדרך כלל הוא איך האוכל היה, ואנחנו המארחים בוודאי רוצים להשאיר טעם טוב ותחושה טובה אצל המארחים. למרות זאת, אין אנו יכולים לשכוח מהתקציב שלנו לאירוע כמובן. לפיכך, נבדוק את טיב המנות ומחירן במספר אולמות ונלך על מנה אנינת טעם שמחירה סביר, כך נפיל שתי ציפורים במכה אחת, לא נחרוג מהתקציב והאורחים יהיו מרוצים ושבעים.
2. לא נסגור על האולם הראשון שראינו- לפני בחירת האולם לאירוע החלומות שלנו נעבור מספר אולמות ונבדוק מה כל אחד מהם מוכן להציע ומהו האולם האופטימאלי שמתאים לנו ביותר.
3. אמצעי תאורה והגברה- במידה והאולם מספק אמצעי תאורה והגברה נחסוך כסף אותו היינו אמורים לשלם לתקליטן אותו נוכל להשקיע במשהו אחר עליו הסכמנו להתפשר.
4. חניה מספיק גדולה- אין אנו רוצים שאורחינו יתעסקו בחיפוש חניה למשך זמן רב בבואם לאירוע שלנו, בזבוז הזמן בחיפוש החנייה עלול להוביל את אורחינו להפסיד חלק מהאירוע בנוסף לתחושה הרעה שיקבלו. חניה גדולה תחסוך את כל הבעיות הנ"ל.
5. אבטחה- בימים הללו בוודאי עלינו לדאוג לאבטחת האירוע שלנו, שכן אורחינו וגם אנחנו נרגיש בטוחים יותר ונוכל להתרכז אך ורק באירוע.
6. החופה- אין ספק שבחירת חופה היא מאוד משמעותית באירוע. עליכם לבדוק את כל הפרטים, מהגדול לקטן ולדאוג שהחופה תהיה לטעמכם, חופה יפה ומרשימה תשאיר חותם טוב אצלכם ואצל האורחים באירוע שלכם.
7. ציוד גיבוי- יש דברים רבים שאנו יכולים לשלוט בהתרחשותם באירוע שלנו אך ישנם גם שלא. אחד מהם הוא הפסקת חשמל פתאומית שעלולה לגרום להריסת האירוע. תוודאו עם בעלי האולם האם יש להם גנראטור שיאפשר את המשך האירוע כמו שצריך גם אם תהיה הפסקת חשמל בלי רצויה וצפויה.
8. רחבת ריקודים גדולה ומרוחקת מהשולחנות בהם יושבים האורחים- רחבה גדולה תאפשר לכמה שיותר אנשים לחגוג את אתכם את שמחתכם. בנוסף, וודאו כי מרחק הרחבה משולחנות האורחים סביר, זאת על מנת שלא יסבלו האורחים מווליום גבוה ויוכלו לנהל שיחות כרצונם.
9. תאי השירותים וניקיונם- בררו עם בעלי האירוע כמה תאי שירותים יש באולם, האם כמה אולמות נגישים לאותם שירותים וכן האם ישנו צוות ניקיון שדואג לניקיון השירותים לכל אורך האירוע. שירותים נקיים ונגישים יתנו טובה לאורחים ללא ספק.
10. אורך האירוע- ישנם אולמות בהם ניתן לחגוג את האירוע שעות ספורות וישנם כאלה שמאפשרים לכם לחגוג את האירוע שלכם עד אור הבוקר, ללא הגבלה וללא תוספת מחיר. בדקו מה מתאים לכם יותר וכן אל תשכחו לוודא עם בעלי האלומות אם הם גובים כסף עבור כל שעה נוספת החורגת מהזמן הספציפי שהוגדר לאורך אירוע כשלכם.
11. מתנות- ישנם אולמות המעניקים לזוג מתחתן סוויטה או מלון כמחווה עבורם ביום מאושר שלהם, בדקו את הנושא.
12. תעודת כשרות- אל תשכחו לוודא את הנושא! רוב האנשים אינם מוכנים לאכול במקום לא כשר ובוודאי לא יסכימו לאכול באולם לא כשר. אל תתפשרו בנושא זה עלול להרוס לכם ואורחיכם את האירוע.
13. כמות המלצרים והעובדים- וודאו עם בעלי המקום כמה מלצרים ועובדים מאיישים את האירוע, האם לכל מלצר יש רק שולחן אחד או כמה. יהיה נוח יותר לאורחיכם לקבל יחס אישי מבלי שיצטרכו להתחלק במלצר עם עוד כמה שולחנות.
14. מספר מנות האוכל והרזרבה – דרשו מבעל האולם לשלם על כמה שפחות מנות ולקחת כמה שיותר מנות כרזרבה. ככה לא תתחייבו לסכום גדול שאולי לא תצליחו לכסות, אך עדיין תהיו רגועים בידיעה שאכן יש מספיק אוכל לכולם.
15. אופן התשלום- אל תתפשרו. בדקו איך אתם מעדיפים לשלם ובקשו זאת מבעל האירוע. אל תשלמו מעבר לתקציב שלכם, אל תסללו את הדרך שלכם כזוג עם בעיות כלכליות כבר בהתחלה.

כיצד לבחור אולם חתונות מושלם   כיצד לבחור אולם חתונות מושלם


אירועים כתבות חתונה פרופיל תנאי שימוש שמלות כלה פרסום באתר סיפורי חתונה דרושים כניסה למנויים יצירת קשר
הוסף אותנו לפייסבוק הוסף למועדפים

© כל הזכויות שמורות - פורטל החתונות "זוג יונים" מתחתנים 2008

Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional